246, Old York Rd, NY 08080

09:00 AM to 07:00 PM ( Mon - Sat )

Stěhování bez starostí


Stěhování je samo o sobě proces, kvůli němuž si někteří z nás dělají zbytečné starosti. Neví si rady, jak to všechno zvládnout, a mohou se obávat, že jim stěhovací firma maximálně vypomůže s přenášením zabalených věcí. Povaha práce stěhovacích firem je dnes ovšem někde úplně jinde.

Rozmontování nábytku – stěhováci již zcela běžně provádí demontáže a montáže nábytku. Dokonce je můžete požádat o montáž nábytku nově koupeného, i když se nikam nestěhujete. Odpadnou vám tím nepříjemné starosti a můžete se pak věnovat pouze balení věcí do krabic.

příprava na stěhování

Sbalení věcí – někdo ale potřebuje výpomoc i při balení věcí. Například pokud jste nemocní, v rekonvalescenci po úrazu, anebo na balení věcí nemáte prostě čas. Stěhováci vás v takovém případě mohou přestěhovat i na klíč.

Instalace bytových doplňků a spotřebičů – stěhovací firma vám může nainstalovat bytové doplňky včetně svítidel, zapojit spotřebiče, připojit vodovodní baterii a odpad v kuchyňské lince a dle dohody i vymalovat.

stěhování bytu

Stěhování spojené s vyklízením

Stěhování je také vhodnou příležitostí protřídit své osobní věci a zbavit se toho, co už nepotřebujete. Někdy se dokonce stává, že se takové předměty povalují řadu let ve sklepě nebo na půdě, a nikdo se nemá k tomu, je někam odvézt. Někdy ani není čím, například si netroufáte na jízdu s pronajatou dodávkou a zároveň nemáte přehled o tom, na jakou skládku či sběrné stanoviště tyto odpadky patří.

S tím si ale nemusíte lámat hlavu, pokud si domluvíte nejlevnější stěhování v Praze Stěhování Mamut s profesionály. Stěhovací firma zajišťuje i vyklízecí práce a zbaví vás nepotřebného haraburdí, aniž byste doslova hnuli prstem. Vyklízení může probíhat spolu se stěhováním jako sdružená operace, to znamená, že stěhováci mohou zároveň vyklízet objekt a současně do něj postupně stěhovat, co tam patří, toto se týká například situací, kdy vám předává dům nebo byt někdo, kdo v něm po sobě zanechal nějaké věci k likvidaci.