246, Old York Rd, NY 08080

09:00 AM to 07:00 PM ( Mon - Sat )

Peníze si lze půjčit


Někdy jsme my lidé vcelku solventní. V práci se nám daří, příjmy máme slušné, naše výdaje jsou zvladatelné, a tudíž nemáme po finanční stránce problémy. Zvládáme zaplatit všechno, co je potřeba zaplatit, a třeba nám i nějaké peníze zbývají a můžeme si tedy i něco našetřit nebo si občas dopřát i něco luxusnější, co už není nepostradatelné, ale co nám prostě dokáže udělat dobře.

Ale někdy se nám podobné situace dosáhnout nedaří. Někdy sice pracujeme, ale nestačí to na vydělání tolika peněz, abychom jimi zvládli financovat všechno, co pro nás má význam. A pak nejdřív zaplatíme to, co by nám mohlo nezaplacené nejvíce komplikovat život, a pak si lámeme hlavu nad tím, jak se vypořádat i s tím ostatním. A když zjistíme, že to je pro nás naprosto nezvladatelné, že na to všechno si zrovna nevyděláme, pak se snažíme sehnat aspoň nějakou tu půjčku.

srovnané mince

Ale vyhoví nám kdekoliv, kde nabízejí půjčky? Zklamu vás, ale ne. Půjčky inzerují pochopitelně i banky, které kladou na žadatele o ně vysoké nároky, a tady ti s nízkými příjmy, záznamy v registrech dlužníků, exekucemi a dalšími problémy neuspějí. Nejsou bonitní, a to znamená, že mají smůlu.

A zklamou takové lidi i nebankovní společnosti? Naštěstí ne. Aspoň tedy v případě nebankovní hypotéky Hypotéka bez registru. Taková nebankovní hypotéka se totiž vyznačuje tou odlišností, že ji mohou dostat i nedokonalí lidé, pokud mají aspoň nemovitý majetek, jímž by ručili.

eura bankovky

Když prostě někdo nabídne nebankovní společnosti nemovitost jako záruku vrácení půjčky, dočká se té pomoci, kterou potřebuje. Tedy dostatku peněz, s jejichž pomocí se překonají právě panující potíže. A když se tyto překonají, půjčka se splatí, nemovitost se vrátí jejímu majiteli a vše je v tom nejlepším pořádku.

A jak jste na tom vy? Jestli také nijak slavně, třeba i vám tato hypotéka pomůže, aby se vám zase dařilo líp.