246, Old York Rd, NY 08080

09:00 AM to 07:00 PM ( Mon - Sat )

Tyhle vám nezvadnou


Bez květin si celá řada lidí neumí představit život. Spousta lidí si je pěstuje na zahradě a nepotřebují je mít doma ve váze – stačí si zajít do zahrady a podívat se na ně tam. Jenže celá řada lidí tuto možnost nemá, a tak jsou rádi, když si mohou květiny koupit do vázy. Posledních pár let si řezané květiny můžete koupit i v supermarketu, kde jsou samozřejmě levnější než v květinářství. Někdy je zde dokonce velký výběr, ale bohužel většina květin ze supermarketu příliš dlouho nevydrží. Je to proto, že se převáží většinou přes půl světa, a sklízí se příliš brzy.

umělé slunečnice

Živé květiny se používají nejen do vázy, ale vyrábí se z nich různé dekorace a aranžmá. Setkáte se s nimi také ve věncích nebo dokonce i na svícnech. Mít doma dekoraci z živých květin je dnes běžné, ale kvůli malé výdrži si lidé začínají kupovat spíše realistické umělé květiny. Dnes seženete tak krásné umělé květiny, že si jen ztěží všimnete, že nejsou živé.

umělé růže

K čemu je využijete?
Umělé květiny se skvěle hodí do vázy, na výrobu dekoračních předmětů, a díky tomu že koupíte nejen samostatné květiny, ale i květiny v květináči, můžete si jimi ozdobit třeba prostor před vchodem do domu.

Umělé květiny mají největší výhodu v tom, že vám nikdy nezvadnou. Hodí se tedy na ozdobu prostor, které jsou bez denního světla, které je pro pěstování rostlin stěžejní. Můžete jimi ozdobit i místo, kde se vám květiny pěstovat nedaří – třeba ve studené chodbě nebo v podkroví, kde je teplota vyšší. Umělé květiny vám vydrží i když budete na dovolené, protože se nemusí zalévat. Jestli chcete mít doma květiny ale nedaří se vám pěstování, ideální pro vás budou právě umělé květiny, které budou krásné dlouhé roky. Můžete si z nich vyrábět dekorace podle ročního období, které můžete použít nejen k sobě domů, ale můžete je použít i jako dárky pro své blízké.