246, Old York Rd, NY 08080

09:00 AM to 07:00 PM ( Mon - Sat )

Šifrovačky


Dobrou zábavou při posezení s přáteli jsou šifrovací hry, které se dají hrát v domácím prostředí. Ponořit se do role detektivů a začít řešit pomocí tajemných šifer kriminální případy. Stačí k tomu jediné. Připojení k internetu. Online šifrovací hry Escape Adventure, je jednou z těch, u kterých je možné strávit celý večer. A přitom se ani chvilku nenudit. Nejasné indicie, které jsou připravené pro pět hráčů, je při troše soustředění dovedou do zdárného cíle. Pro tuto hru je potřeba připravit psací potřeby i pomůcky. A rovněž barevnou tiskárnu. Pokud ale k dispozici není, je možné si nechat zaslat potřebné materiály e-mailem. Výhodou je možnost vrátit se ke hře i po přerušení. K dispozici je minimálně jeden rok po aktivaci.

 Pomocník šifrovačky

 

Venkovní únikové hry lze v současné době absolvovat v mnoha větších městech v naší republice. Mnohdy se tak nenásilnou formou hráči dozvědí o místě kde bydlí hodně zajímavostí. Šifrovací mise provede hráče tajemnými zákoutími, při kterých nejen prozkoumá skrytá místa, ale i okolní krajinu. Nečekané výzvy v této venkovní variantě nabízejí nečekaná dobrodružství pro dva až deset hráčů. Přičemž je možné přizvat i děti starší deseti let. A rovněž domácí mazlíčci se mohou hry zúčastnit. Protože jak je známo, pejsci vždycky najdou stopu jako první. K této hře je potřeba alespoň jeden telefon s nabitou baterii, datovým připojením a rovněž i čtečkou QR kódů.

 

Venkovní šifrovačka

Velkou výzvou pro milovníky šifrovacích her je její dvaceti čtyř hodinová varianta. Při jejímž plnění stráví hráči den i noc. Což vyžaduje silné odhodlání a patřičnou přípravu. Pod názvem Bedna 2024 je pro všechny hráče, kteří si chtějí procvičit svůj mozek tímto způsobem, připraveno dobrodružství, které zvládnou opravdu jenom ti nejlepší. Tím, že hra probíhá i v noci, není vhodná pro děti. Dospělé týmy či jedinci se pomocí jednodušších šifrovaček posunují terénem k úkolům složitějším. Ke kterým je možné požádat o nápovědy. A kdyby ani tato nepomohla, poloha následného stanoviště jim bude doručena. Pravidla určují projít celou trasu, ale pokud se hráč rozhodne, může se i na chvilku odskočit vyspat.