blank
  • GarbiShow

Představení pro děti se spoustou soutěží a zábavy

Garbíci

Garbíci jsou fiktivní tvorové na motivy knihy Garbíci, kteří mají neobyčejnou vlastnost, dokáží se dostat do hlav jakékoliv živé bytosti a potom ji ovládat, nebo poskytovat svoje neuvěřitelné vlastnosti. 

Prof. Albert Zweistein a jeho asistentka Eva

Profesor Zweistein učinil jeden z největších objevů v dějinách lidstva - na květech velmi zvláštní květiny objevil miniaturní inteligentní tvory - Garbíky. Potíž je v tom, že mu jeho objev nikdo nevěří, světové vědecké kapacity ho mají za blázna a profesor Zweistein se musí ukrývat. Pořádá proto tajné přednášky, na kterých o svém velkolepém objevu informuje, a praktickými ukázkami dokazuje existenci Garbíků. Jeho kolosální objev nesmí být zapomenut!

Představení 

GarbiShow je zhruba hodinové představení pro děti každého věku se spoustou zábavy a soutěží. Profesor Zweistein se svojí asistentkou Evou nejprve přednesou svůj objev, a potom společně s dětmi testují různé druhy Garbíků a jejich schopnosti. Z dětí  se stanou piráti, vědci, zpěváci, tanečníci i sportovci. Garbishow profesora Zweisteina není představení, je to neuvěřitelná párty! 

Pro další informace nám neváhejte napsat:

HRAJEME

25.3. Beroun 

28.4. Ostrava

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info