Sluban Town Stavitelé - Sklápěcí vůz se stodolou

Sluban Town Stavitelé - Sklápěcí vůz se stodolou

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Tu stodolu je potřeba naložit na korbu a odvézt.

499 Kč s DPH

Výrobce: Sluban

Sluban Town Stavitelé M38-B0552 Sklápěcí vůz se stodolou

Stavebnice obsahuje sklápěcí vůz, menší stodolu s ohrádkou, 4 inovované figurky Sluban a navíc jako dárek malého krokodýlka pro snadnější odpojování malých kostiček. Krabice je vysoká 33cm a široká 42,5cm. Kromě figurek balení obsahuje 384 dílků a je vhodná pro děti od 6 let. Složitost sestavení je ze skupiny Střední.
Nákladní vůz je po sestavení dlouhý téměř 18cm. Korba je sklápěcí s otvírací zádi pro snadné vysypání nákladu.
Stodola je menší s úložným prostorem na seno ve vrchní části a na ohrádku ve spodní časti.
Zkušený řidič vše vyklopí na přesné místo a další 3 stavitelé vždy rádi ohrádku postaví nebo rozloží a uloží zpět do stodoly.
Všechny 4 figurky mají realistický tvar, hlavičku i zápěstí na pohyblivém kloubu, v pase se otáčejí o 360° a nožičky jsou pohyblivé ve směru chůze. Tato malá postavička má velkou budoucnost, protože díky svému tvaru a pohyblivosti si s nimi užijete mnohem více zábavy a zároveň si zachovaly plnou kompatibilitu s kostičkami.
Jako dárek stavebnice navíc obsahuje malého krokodýlka. A na co krokodýlka? Už se vám někdy stalo, že šly malé kostičky špatně oddělit od těch ostatních? S tímto krokodýlkem to jde mnohem snadněji.
Značka Sluban je světově známá a má vlastní R&D tým. Její kvalita a cenová dostupnost si právem vysloužila oblíbenost mezi lidmi nejen v Evropě, ale i Americe, Kanadě, Rusku, Číně, Honk Kongu, Austrálii nebo také v Indii. Kostičky Sluban se dají kombinovat s kostičkami jiných stavebnic stejného typu.

Rozměr: 42,5x33x6,7 cm
Věk: 6+
Počet figurek/dílků: 4/384
Obtížnost: Střední

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info