Sluban Town Stavitelé - Teleskopický jeřáb s mlýnem a silem

Sluban Town Stavitelé - Teleskopický jeřáb s mlýnem a silem

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

A tady máte jeřáb, rovnou s rozestavěnou stavbou. Co všechno s ním jde vyzvednout?

1120 Kč s DPH

Sluban Town Stavitelé M38-B0553 Teleskopický jeřáb s mlýnem a silem

Stavebnice obsahuje teleskopický jeřáb, mlýn, silo, 8 inovovaných figurek Sluban a navíc jako dárek klíčenku a malého krokodýlka pro snadnější odpojování malých kostiček. Vše v krásné 42,5cm vysoké a 62cm široké krabici, která samotná už svou velikostí děti opravdu mile překvapí. Kromě figurek obsahuje balení 767 dílků a je vhodná pro děti od 6 let. Složitost sestavení je ze skupiny Těžší.
Teleskopický jeřáb je po sestavení dlouhý téměř 34cm. Rameno jeřábu je umístěno v zadní části 8kolového vozidla. Dá se zvednout do výšky nebo vysunout do dálky, aby zvedací hák, který je ovladatelný také ze zadní části vozu, dosáhl kde je zapotřebí. Ovšem nesmí se zapomenout vysunout všechny čtyři boční stabilizační nohy!
Větrný mlýn na obilí je 3patrový a po sestavení vysoký okolo 27cm. Právě k jeho sestavení je nejlepší využít náš teleskopický jeřáb, kterým třeba jeho větrné lopatky, které mají rozpětí 20,8cm, snadno a přesně připevníte na své místo.
Ke každému správnému mlýnu na obilí patří také silo na skladování. Proto nechybí ani v této stavebnici. K umístění nádrže nepředstavuje jeho výška necelých 20cm žádný problém pro tento jeřáb.
Pro mlynáře s jeho ženou vše rychle postaví celkem 5 stavitelů pod vedením zkušeného stavbyvedoucího. Všech 8 figurek má realistický tvar, hlavičku i zápěstí na pohyblivém kloubu, v pase se otáčejí o 360° a nožičky jsou pohyblivé ve směru chůze. Tato malá postavička má velkou budoucnost, protože díky svému tvaru a pohyblivosti si s nimi užijete mnohem více zábavy a zároveň si zachovaly plnou kompatibilitu s kostičkami.
Jako dárek stavebnice navíc obsahuje klíčenku a malého krokodýlka. A na co krokodýlka? Už se vám někdy stalo, že šly malé kostičky špatně oddělit od těch ostatních? S tímto krokodýlkem to jde mnohem snadněji.
Značka Sluban je světově známá a má vlastní R&D tým. Její kvalita a cenová dostupnost si právem vysloužila oblíbenost mezi lidmi nejen v Evropě, ale i Americe, Kanadě, Rusku, Číně, Honk Kongu, Austrálii nebo také v Indii. Kostičky Sluban se dají kombinovat s kostičkami jiných stavebnic stejného typu.

Rozměr: 62x42.5x9 cm
Věk: 6+
Počet figurek/dílků: 8 figurek /767 dílků 
Obtížnost: Těžká

leobardo

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info