PRÁZDNINY V TAJNÝCH LABORATOŘÍCH A NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT PO NICH

Přidáno: 4. 7. 2019 09:59:54 Počet shlédnutí: 22

04 Červenec 2019

Na co se můžete těšit během prázdnin i po nich?

PRÁZDNINY V TAJNÝCH LABORATOŘÍCH A NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT PO NICH

I v tajných laboratořích prof. Zweisteina začaly prázdniny a dovolené. Všechno, co jsme za pouhý půlrok s Garbíky vyzkoumali, máte pěkně setříděné na našich stránkách a je vám volně k dispozici. Doktorka Krotká odjela domů, předtím ovšem musela poslat svoji fotografii, aby jí doma vůbec poznali. Také všichni asistenti odjeli ke svým rodinám, které skoro rok neviděli. Pravda, někteří už jen k těm, kteří byli, nebo se naopak jejich rodina záhadně rozrostla o doposud neznámého strýčka z dědečkovy strany. Do laboratoří vrhly celé čety uklízeček, deratizátorů i exorcistů. Zůstal jen sám prof. Albert Zweistein, zavřený ve své podzemní kanceláři. A právě tato skutečnost nahání hrůzu všem zaměstnancům. Než totiž za sebou na celý měsíc zavřel dveře, rozloučil se kratičkou, o to však zlověstnější větičkou: „Musíme pořádně zabrat a přinést nové a lepší možnosti výzkumu Garbíků!"


Dalo by se to vyjádřit i jinak: Až se všichni vrátíte ze svých zbytečných a nepotřebných dovolených, sedřu z vás kůži...
My, kteří jsme měli tu smůlu a nahlédli jsme do poznámek prof. Zweisteina a málem při tom omdleli, předkládáme alespoň stručný přehled toho, co nás všechny čeká:

  1. Připravujeme zbrusu nového Garbíka, se kterým si užijete opravdu hodně zábavy
  2. Můžete se těšit na webové a mobilní hry, plné dobrodružství s Garbíky
  3. A v neposlední řadě sepisujeme nové a nové příběhy. Budou to kapitoly z historie Garbíků, od jejich úplných počátků až do velké potopy, tedy zhruba do 10. 000 let před Gežíšem (ano, Ježíš byl Garbík, nedělejte, že vás to překvapuje)

Užijte si prázdniny s Garbíky!

Diskuse

(0 komentářů)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info