Objev nového druhu Garbíka je na spadnutí!

Přidáno: 19. 5. 2019 14:43:04 Počet shlédnutí: 110

19 Květen 2019

V tajných laboratořích prof. Alberta Zweisteina v těchto dnech probíhá důkladné testování vzorků s údajně dosud neznámým druhem Garbíka. Aktuální dění můžete sledovat na FACEBOOKu Garbíků.

Objev nového druhu Garbíka je na spadnutí!

Přinášíme aktualitu z neděle 19.5. 2019.

Od našeho zvláštního zpravodaje, můžeme už ho klidně jmenovat Leopold, protože v týmu prof. Zweisteina si toho stejně vůbec nikdo nevšimne, kolik mají práce a starostí, tedy od Leopolda jsme se dozvěděli další horké novinky. (A co bychom to neřekli rovnou, jmenuje se Leopold Kapoun, narozen 5. 15. 1996, bytem obec Slepičín, ulice U drůbežárny 1/896. Bezdětný, ale rozvedený, protože jeho manželka byla nějaká slepice).
Včera prý prof. Zweistein celý den experimentoval. Po včerejších zkušenostech, kdy zjistili, že vzorek neznámého druhu Garbíka reaguje na lidskou řeč, především na zlá slova, nechali přivolal kněze, aby zabránil projevům agresivity a aby pokus naopak opanovala příjemná a poklidná atmosféra. Teprve poté se odvážili vzorky implementovat do bakterií kultivované plísně, kterou pak nanesli na objekt experimentu - na rohlík. To, co však následovalo, vyrazilo všem přítomným dech. Plíseň se na rohlíku vůbec neuchytila, právě naopak. Postarší kus pečiva očividně pookřál, změkl a začal vonět, jako čerstvě vytažený z pece. Potom se bohužel experiment neočekávaně pokazil. Prof. Zweistein se neudržel, bouchl pěstí do stolu a vykřikl: „Sakra, co tohle může být za Garbíka?" Bakterie na jasný projev zla reagovaly okamžitě. Rohlík se vznesl do vzduchu, šťouchl profesora nevybíravě do žeber a začal ho plácat po hlavě. Trochu to připomínalo pohádku Obušku z pytle ven. Divoký kus pečiva se podařilo zpacifikovat až s pomocí všech přítomných asistentů. V týmu pak zavládlo rozčarování a bezradnost. Z dosavadních experimentů už je téměř jisté, že neznámý Garbík má neodolatelné nutkání pomáhat potřebným a chránit dobro. Nikdo si však neumí představit, o jaký druh by se mohlo jednat a už vůbec ne, kdo by mohl být jeho nositelem v dějinách lidstva.
To je prozatím vše. Sledujte nás dál. Profesorovi i jeho výzkumnému týmu držíme palce, snad už brzy přijde na to, kdo může být tento neobyčejný Garbík!

Diskuse

(0 komentářů)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info