MISE: Chuckovy příběhy - Ze života legendy

Garbíci

Chuck

Objekt testování

Garbík Chuck jako celek a legenda.

Pozvánka k účasti na mimořádném projektu

Zveme vás k účasti na velkolepém projektu. Zaznamenáme životní příběh superhrdiny, sepíšeme jeho hrdinské činy. Buďte u toho!

Popis

Studium Garbíků jejich objevem rozhodně nekončí. Vlastně je to nikdy nekončící proces. Musí se testovat jejich reakce, chování, schopnosti a vlastnosti. A pro tohoto neobyčejného Garbíka to platí obzvlášť. Jeho skutky jsou natolik neuvěřitelné, že je třeba je zaznamenat pro další generace. Jednak, aby se z nich poučily, ale hlavně, aby nepřátelé věděli, kdo jim dýchá na zátylek. Na tomto místě si musíme jednu věc pořádně vyjasnit. Většina lidí se domnívá, že se nejedná o skutečné příběhy, ale že jde o pouhé vtipy na jakéhosi Chucka Norrise. Ale kdepak! To by byl zásadní omyl. Zdá se vám snad tento skromný výčet směšný?

  • Sedm divů světa byl důsledek Chuckova prodlouženého víkendu. (Co je na tom k smíchu, prosím vás? Vy byste nedokázali za sobotu a neděli postavit ani skalku na záhonku).
  • Chuck byl jediný člověk, který přivítal Neila Armstronga na Měsíci šálkem čaje. (To je přece on něj nanejvýš milé a pozorné. Také by vás jistě potěšilo, kdybyste po šesti měsících úmorného letu vesmírem přistáli na Venuši a Chuck vás pozval na grilování pod širou oblohou).
  • Ježíš se nemusel zbytečně obětovat, mohl požádat třináctého apoštola Chucka, aby to vyřídil za něj. Jenže Chuck zrovna tenkrát nebyl k zastižení, zápasil totiž s Krakenem a mobilní telefon vynalezl až o pár týdnů později. (Tohle už vůbec není směšné, spasit Spasitele je přece velmi záslužné.)
  • Chuck dokáže vzdorovat přírodě. Umí například hravě vydělit jakékoliv číslo nulou a vždycky mu vyjde správný výsledek, dokonce takový, jaký si sám přeje! (To je také velmi praktické, zvlášť když se dělíte o peníze...)
  • Chuck má rád všechny bytosti na světě a jeho svatou povinností je chránit je. Například yettiho schovává doma v mrazáku, Lochnesku preventivně vylovil už vloni na podzim a ukryl ji bezpečně ve svém bazénu. (Kéž by bylo víc talových Chucků a díky Garbíkům se to snad i povede!)
  • No a takové samozřejmosti, jako že Chuck vyhraje Tour De France na rotopedu a rallye Paříž Dakar prosviští na plachetnici, je přece jen v porovnání s předešlými úplná maličkost.

Mise

Určitě znáte, nebo jste slyšeli o nějakém Chuckově činu. Podělte se o něj s ostatními a napište nám ho.

Chuckovy příběhy

  • Chuck umí skvěle řídit i vlak. Dokáže předjet rychlík na jednokolejce, vyseknout zatáčku přes ručku a výhybku přehodit pouhým pohledem. Před jeho vlakem se ani nemusí stahovat závory, Chuck jezdí tak rychle, že si ho na přejezdu řidiči aut vůbec nevšimnou. Vrcholem jeho umění je ovšem schopnost zaparkovat vlak na třetí koleji, i když má nádraží jen dvě..

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info