MISE: Fotbalová procházka

10 výzkumných bodů za komentář pod misí 

Garbík: 

Herkules

Objekt testování

Schopnost: SPORTOVÁNÍ

Co budeme k misi potřebovat

Míč!

Popis

Viděli jste někdy, jak mr. Bean hraje golf? Tak přesně o tom je tahle mise. Jak už víte, Garbík Herkules je sportovec tělem i duší, to znamená, že je mu jedno, jaký sport provozuje, důležité je, že se může hýbat. I chození na čerstvém vzduchu je pohyb, tedy jistý druh sportu. Na druhou stranu je pochopitelné, že procházka s rodiči, nebo s babičkou a dědečkem, nemusí být zrovna super akční zážitek. Proto profesor Albert Zweistein vynalezl speciálně pro Garbíka HERKULA misi: Fotbalová procházka. V čem spočívá?

Jdete poslušně na procházku, pomalu a úmorně se ploužíte, přitom před sebou kopete míč. Lehce, jemně a pomaličku, stejnou rychlostí jako jdou rodiče, přitom se snažíte nenakopnout mladšího sourozence, babičce nepodrazit hůl a dědečkovi nevyrazit z úst protézu. To všechno zní jednoduše, ale pozor, čeká vás peklo na zemi. Aniž byste se míče dotkli rukama, snažíte se ho provézt jakýmkoliv terénem:
- Do kopce
- Do schodů a ze schodů
- Z kopce (to není vůbec jednoduché, umíte chodit pozadu?)
- Míč kopete loukou, lesem i tím nejobtížnějším terénem

A když se nudíte na rovné cestě, můžete si procházku okořenit dalšími prvky:
- S míčem kroužíte kolem pomalu se ploužících rodičů
- Snažíte se přesně trefit do stromu, nebo mezi dva stromy, jako do branky

Mise

Od této chvíle se procházejte jen podle této mise!

Poznámky

Kdo splní misi Fotbalistova procházka a dojde například na Sněžku, ať nám prosím napíše a pošle fotky, jeho jméno bude navždy zapsáno zlatým písmem pod touto misí.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info