Domácí taneční kurzy

Garbíci

Marylin

Objekt testování

Schopnost: VYPADAT SKVĚLE, OKOUZLIT

Popis

Mezi důležité společenské dovednosti Garbíka Marilyn patří bezesporu tanec. Je to navíc jedinečný způsob, jak se přirozeně a nenuceně pohybovat, cvičit a být fit a zdráv. Tanec je prostě univerzálně prospěšný. Zbývá už tedy jediná otázka: jak se do tancování pustit? No, pro začátek můžete zkusit tancovat tak, jak se vám ruce a nohy začnou sami pohybovat do rytmu. Ale budete nejspíš vypadat jako polámaný větrný mlýn, nebo hůř, že vám zalezl pavouk za tričko a vy se ho snažíte setřást. Mnohem lepší, i když poněkud náročnější, je začít navštěvovat taneční kurzy a naučit se alespoň základní taneční figury. To je bezesporu výborné rozhodnutí, jen poněkud zdlouhavé a docela náročné. Pravidelně musíte někam docházet, i když nemáte náladu, když se vám zrovna nikam nechce, v horku, v zimě, v dešti, v hurikánu atp.

Takže, když to všechno shrneme, nejpohodlnější cestou, jak skloubit všechno předešlé dohromady, je výborná a hlavně zábavná hra: Just Dance 2019. Je určená především pro konzole Xbox a PlayStation, takže se hraje na domácích velikých televizích a to je velká paráda. A nenechte se odradit její cenou. Musíte si uvědomit, že získáte hodně věcí pěkně pohromadě v jednom jediném dévédéčku: hudbu, ukázky tanečních figur, skvělou zábavu a nějakou tu kalorii dolů. Navíc tancujete sami doma a kdykoliv si jen vzpomenete. Tak a teď už se nemůžete na nic vymlouvat a nezbývá vám, než začít tancovat a naučit se tak velice důležitou schopnost každého Garbíka Marilyn.

Mise

Naučte se doma a v pohodlí skvěle tancovat se suprovou hrou Just Dance 2019. Bude se vám to v životě hodit!

Poznámka

Hra zároveň spolupracuje s mobilním telefonem. Při tancování ho držíte v ruce, program kontroluje vaše pohyby a odměňuje vás body a hvězdičkami za skvělý výkon.

Poznámka II

Zapojte do tancování celou rodinu, zábava a sranda bude o to větčí, za to vám ručíme. Podívejte se, jak holky válej...

no alt

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info