MISE: Výcvik střelných zbraní  

Doporučení

Tato mise se výborně hraje ve dvou, případně ve více lidech.

Garbík
ARNY

Objekt testování

Schopnost STATEČNOST, ODOLNOST

Co budete k misi potřebovat

Pistole NERF, figurky, plyšáky.

Popis

Říká se, že zbraně nejsou dobré hračky a vedou děti jen k násilí. Ale málokdo už dodá, že tady musí být někdo, kdo se postaví zločinu, nebo půjde bránit svoji zem. A to lze mnohdy jen se zbraní v ruce. Těžko by policisté uspěli, kdyby si se zločinci, o tom, jestli půjdou do vězení, chtěli zahrát kámen-nůžky-papír. Ať se to někomu líbí nebo ne, z toho všeho plyne, že zbraně, když jsou správně použité, můžou být velmi prospěšné. 

Garbík Arny není výjimkou. Je hrdina a zacházet se zbraněmi je dokonce jeho povinnost. To ale není vůbec jednoduché, jak to na první pohled vypadá třeba ve filmech. Vezměme si například takovou pistoli. Ta se musí ovládat nanejvíš opatrně, aby nenatropila víc škody než užitku. A k tomu je potřeba důkladný a dokonalý výcvik a ten vyžaduje hodně času. Nám pro začátek bude stačit, když se naučíte trochu mířit a zachovat si v akci chladnou hlavu. K tomu bohatě poslouží tato mise.

Pravidla hry

  1. Rozděl svoje figurky na dvě skupiny. Jedni budou zločinci, druzí civilisté. Rozděl je tak, abys hned na první pohled poznal, kdo patří do jaké skupiny. Například figurky vojáčků budou zločinci, plyšáci tvojí sestry civilisté.
  2. Kamarád rozestaví všechny figurky po bytě, ty se nesmíš dívat kam. Ale musí je rozestavit tak, aby byly vidět. (Ne, že je schová do trouby, nebo zastrčí do pračky)
  3. Nakonec si kamarád připraví na mobilu stopky a odstartuje tě. Tvůj úkol je v daném čase, například ve dvou minutách zlikvidovat všechny zločince a ušetřit civilisty.
  4. Hra se počítá: zásah zločince = 1 bod zásah civilisty = - 3 body
  5. Pak si role otočte a do akce vyrazí zase tvůj kamarád. Kdo v vás bude mít lepší skóre?

Mise

Plňte misi pravidelně, dokud se vaše zacházení se zbraní nestane naprosto dokonalým. Pamatujte, že teprve dlouhodobý trénink přináší skutečné výsledky.

Poznámka

Velmi vás prosíme, vyhněte se při rozmísťování figurek choulostivým a křehkým místům, například maminčině porcelánové soupravě, postýlce s malým bratříčkem, nebo holé hlavě spícího dědečka. Děkujeme!

Náš tip

Pistole NERF jsou pro tuto misi jako stvořené. Jsou přesné, dobře se nabíjejí, a hlavně nikomu neublíží.

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info