MISE: Domácí tréninkový kemp

Garbíci

LARAARNY

Objekt testování

Schopnost: DOBRODRUŽSTVÍ, ODOLNOST

Popis

Kdo chce zažít skutečné dobrodružství, musí být připraven něco snést. Pořádné zážitky vás nepotkají pod peřinou, v teple a suchu a s plným žaludkem. Většinou se budete muset obejít bez svých oblíbených věcí a také se budete muset naučit snášet nepohodlí. Odměnou vám budou nové zkušenosti a nezapomenutelné zážitky. A to za tu námahu rozhodně stojí!
Ale nebojte, nechceme vás hned hnát do divoké přírody. Začneme postupně, pomalu, pečlivou přípravou. Založíte si svůj vlastní tréninkový tábor. Kdyby se přece jen něco nepovedlo, záchrana nebude daleko. Takže se do toho bez obav pusťte. Nejprve si připravte všechny důležité věci, bez kterých se neobejdete. Tady se těžko radí, každý má trošičku jiné potřeby. Někomu stačí knížka a spacák, jiný se neobejde bez mobilu nebo plyšového medvídka. Ale asi se shodneme na dece, spacáku, lahvi s pitím, nějakém tom jídle a baterce na svícení. Ještě jsme vám totiž neřekli, že nesmíte používat žádné moderní vymoženosti - ani světlo, ani elektriku, televizi a počítač už vůbec ne. Povolená je jen jedna lampička, ta jako zastupuje svíčku nebo oheň v divočině.

Mise

  • Založte si doma svůj vlastní tréninkový tábor. Pod stolem, vedle postele, v nějaké nezvyklé místnosti, třeba v komoře, a přečkejte v něm den.
  • Ti z vás, kteří jste vytrénovanější a odolnější, můžete v tréninkovém táboře přečkat i noc!

Poznámky

Než si založíte váš tréninkový tábor, poraďte se nejprve s rodiči. Bude to tak lepší. Aby vás například nenapadlo kempovat v bazénu, který se má přes noc napouštět...

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info