Medaile Garbíka Marca: EXPLORER

Garbík 

MARCO

Popis

Smyslem Garbíka Marca, jako cestovatele a dobrodruha, je objevovat daleká, nebo dokonce neznámá místa a přinášet nám o nich zprávy. V Česku už asi není moc takových tajemných koutů, kam lidská noha ještě nevkročila. Na druhou stranu někde ještě rozhodně existují zapadlé a dočista zapomenuté končiny, kde se lidská noha objeví opravdu jen zřídkakdy. Jejich nalezení a navštívení bude podmínkou pro získání medaile Explorer.

Na tuhle medaili se musíte podívat ze správného úhlu. Kolikrát se doma dohadujete, kam se vydat na výlet, brouzdáte po internetu a hledáte v turistických průvodcích. My pro vás máme inspirace na neobyčejné a napínavé výlety, navíc korunované jedinečnou a vzácnou odměnou, se kterou se můžete hrdě pyšnit před ostatními. Výlety pak získají nový, vzrušující rozměr a cíl. Tou největší odměnou vám však bude radost ze splněného úkolu.

Ale to zas nebude tak jednoduché. Abyste získali medaili, bude potřeba se na její splnění pořádně připravit. Nejprve musíte najít vhodný cíl výpravy, nějaké zapadlé místo. Podmínkou je, že nesmí být turisticky příliš navštěvované, na druhou stranu se tam musí nacházet něco hmatatelného, nějaká turistická značka, jako například zřícenina hradu, boží muka, studánka, nejvyšší kóta okolí, vzácný strom apod. Zároveň nezapomeňte, že k takovému místu nemusí vézt obvyklé turistické cesty. Bude potřeba prostudovat mapy a najít nejvhodnější přístupové trasy. Možná bude nutné si připravit i nějaké to vybavení, třeba dobré boty, nebo dokonce holínky. Ale to je přece na dobrodružných výpravách Garbíka Marca to nejkrásnější. Takže kdo máte rádi turistiku, výlety a objevování nových míst, medaile Explorer už na vás čeká! Ať Garbík Marco stojí při vás!

Podmínky k udělení medaile Marco: EXPLORER

  1. Osobně objevit a navštívit 3 zapomenuté turistické cíle. 
  2. Místo musí být neobvyklé, obecně turisticky nepříliš navštěvované.
  3. MUSÍ se tam nacházen nějaká značka na mapě, něco „hmatatelného", například zřícenina hradu, boží muka, studánka, nejvyšší kóta okolí, vzácný strom apod.
  4. Pošlete nám z každého místa fotografii.

Příklad:

  • Mapa

Důkazy o splnění podmínek posílejte přímo zde a medaile bude vaše!

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info