Staňte se našimi externími spolupracovníky!

Vážení přátelé a příznivci Garbíků,

ať už jste kdokoliv a umíte cokoliv, nyní máte možnost svoje znalosti předat dál, a přitom si trošku přivydělat. Stačí se jen zapojit. Máme totiž pro vás nabídku spolupráce:

Vymýšlejte a vytvářejte nové mise, experimenty, medaile a události z nejrůznějších oborů.

Jediné, co musíte mít přitom na paměti je, že smyslem webu Světový výzkum Garbíků je vzdělávání zábavnou formou. Mise proto musí být moderní, svěží, zábavné, napínavé a zároveň by také měly obsahovat zajímavé informace, naučný obsah, nebo by měly rozvíjet nějakou schopnost, například zručnost, schopnost komunikace, kreativitu, dovednost atp.

A jak konkrétně postupovat?

Pošlete nám stručný popis, o čem by váš příspěvek měl být, stačí v několika větách, abychom zjistili, jestli o něj budeme mít zájem a také zda se nám vůbec hodí. Například napište: Můžu dodat misi na výuku tance, natočím video a podrobně vysvětlím co a jak. Bude to sranda, protože tancují výhradně v medvědí kůži... V případě zájmu se vám ozveme, rozebereme další podrobnosti a zpracování, domluvíme se na ceně a nakonec podepíšeme smlouvu.

Jak je to s odměnou?

Finanční odměna záleží na složitosti zpracování. Pokud bude text rozsáhlejší, nebo jeho součástí budou například videa, obrázky a fotky, popisky, náčrtky, bude vaše odměna samozřejmě adekvátní. Konečná cena je tedy předmětem jednání a vzájemné dohody.

Obecné podmínky bez kterých to nikdy nepůjde

  • Obsah příspěvků MUSÍ být originální, vámi vytvořený, neokopírovaný, nezatížený jinými autorskými právy, včetně fotek, videí, náčrtků i samotných textů.
  • Obsah mise NESMÍ být zveřejněn, publikován, nebo použit už v jiném médiu, například na jiném webu, v knize, v časopise, v na YouTubu, Instagramu apod.

Těšíme se na vás, třeba právě s vámi zahájíme dlouhodobou a vzájemně prospěšnou spolupráci!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info