Pravidla soutěže - Experimenty prof. Zweisteina

Soutěž je velmi jednoduchá a snadno kontrolovatelná. O výsledcích totiž rozhodujete vy sami hlasováním. Přesto pro jistotu předkládáme přesné znění pravidel:

  1. Pro účast ve hře Experimenty profesora Zweisteina se musíte nejprve zaregistrovat.
  2. Na stránce garbici.cz/experimenty najdete zadání experimentu a informaci, kdy soutěž zažíná i končí. 
  3. Pokud se rozhodnete soutěže zúčastnit, splňte zadání experimentu a pošlete nám výsledek prostřednictvím formuláře na stejné stránce garbici.cz/experimenty. Výsledek experimentu může být pouhá odpověď, fotka, textový příběh, obrázek, nebo odkaz na video na YouTubu nebo Instagram.
  4. Důležité je, že odesláním vašeho experimentu souhlasíte s jeho zveřejněním i se zveřejněním svého jména (přezdívky) a že se vzdáváte jakýkoliv nároků, vyplývajících s použitím vašich případných autorských děl.   
  5. Redakce si vyhrazuje právo vybrat jen ty nejpovedenější a nejzajímavější experimenty a ty zařadit do finálního hlasování.
  6. Redakce si vyhrazjuje právo kontrolovat experimenty na vhodnost a nezávadnost obsahu.
  7. O výsledcíh může hlasovat široká veřejnost, bez nutnosti se registrovat. Pořadí vítězů je určeno podle nejvyšším počtem hlasů.  
  8. Ceny předáváme jen plnoletým osobám. Pokud soutěží děti, pak jejich zákonným zástupců.
  9. Finanční odměny posíláme na účet. Hmotné výhry si můžete vyzvednout v naší kanceláři, nebo vám je můžeme poslat na vaši útratu poštou.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info