Hračkářství, jaké jste ještě neviděli!

Za prvé u nás mají všechno na starost Garbíci. A protože je každý Garbík specialista ve svém oboru, naleznete v popisu hraček jejich hodnocení, výhody, pro koho je hračka vhodná, jak jde použít, jak si s ní můžou děti hrát, nebo se třeba jen pobavíte zábavnými komentáři.

Za druhé zde naleznete mise a experimenty, kterými se můžou vaše děti bavit, zaháňet nudu, inspirovat se, ale i vzdělávat a získávat nové a užitečné schopnosti a zkušenosti.    

Za třetí si ke každé objednávce můžete jako ODMĚNU zakoupit knihu Garbíci jen za 99 Kč s DPH! A ke každé objednávce nad 1000 Kč dostanete dokonce knihu Garbíci ZDARMA! Je to zábavná kniha pro děti, mládež i celou rodinu, popisující neuvěřitelné události, které doslova naruby převrátiliy jedno malé městečko, když se Garbíci po dlouhých letech znovu oběvili mezi námi lidmi.   

A za čtvrté ke každé objednávce také dostanete ZDARMA náhodnou připínací placku Garbíka. Pokud byste měli zájem o nějakého konkrétního, napište nám vzkaz do poznámky při objednávání. Jejich přehled naleznete ZDE.

Přesvědčte se sami: 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info