Garbík RAFAEL

 

Kasta

Malíř a sochař. 

Poslání

Tvořit a zaznamenávat.

Největším přínosem Garbíka Rafaela je to, že umí svět kolem sebe zachytit jedinečným a neopakovatelným způsobem. Ať již je to malbou, sochou, nebo jiným výtvarným dílem, vždycky dokáže vidět věci a souvislosti, které by nám, obyčejným lidem, normálně unikly. Rafael je něco jako náš další smysl, skrz který vidíme svět zase trošku jinak. Garbík Rafael má však ještě jednu důležitou roli. Je to takový archivář a kronikář světa. Do svých děl ukládá živoucí obrazy života, který prchá kolem nás, a nám tak zůstávají věčné a nezapomenutelné vzpomínky. Za to si zaslouží náš nejvyšší obdiv. Garbíku Rafaeli, děkujeme ti!

Schopnosti:

A. MALOVAT - papír, tužka a obyčejné pastelky. Tak málo stačí k jedinečnému zachycení světa kolem nás.

B. TVOŘENÍ — to umí jen Rafael. Hromada zdánlivě nepotřebných věcí pod rukama Garbíka Rafaela získává zcela nový smysl. Například hromada plastelíny se mění v malinkaté postavičky, papír se s použitím nůžek a lepidla proměňuje v lodě a letadla.

C. FOTOGRAFOVAT - dnes má Garbík Rafael k dispozici i moderní techniku. Takže když jste například na výletě okouzlení překrásným výhledem do kraje, nemusíte hned vytahovat štětce a plátno, ale stačí použít váš mobilní telefon.

 

Mise Garbíka Rafaela

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info