Garbík LEONARDO

 

Kasta

Pracanti

Poslání

Šikula, kutil a technik. 

Výčet schopností, kterými disponuje tento obdivuhodný Garbík, je skoro až přehnaný. Posuďte sami: sochař, architekt, hudebník, spisovatel, přírodovědec, vynálezce a konstruktér, a bylo by s podivem, kdyby se nevyznal třeba i v tvorbě webových stránek, nebo háčkování krajek. Profesor Albert Zweistein dlouho bádal, než se ho rozhodl zařadit do nějaké kategorie, ale nakonec se mu to přece jen podařilo. Garbík Leonardo je zkrátka kutil, všeuměl, nebo jak se u nás říká: Brouk Pytlík, práce všeho druhu. Jenže v jeho případě by se spíš mělo napsat: Brouk Pytlík, geniální díla všech druhů. Výzkumníci, kteří chtějí blíže zkoumat tohoto podivuhodného Garbíka, musí ovládat mnoho oborů, měli by mít velmi šikovné ruce a bystrou a otevřenou mysl. Proto můžeme Leonarda doporučit jen mimořádně zdatným garbiologům. Ještě těžší bylo stanovit jeho hlavní schopnosti. Profesor Zweistein je pojal poměrně zeširoka.

Schopnosti:

A. PRAKTICKÁ VĚDA - Leonardo touží vědět, co se skrývá za světem kolem nás. A nejlepší metodou, jak to zjistit, je to všechno rozmontovat, rozebrat a podívat se dovnitř.

B. KONSTRUKTÉR - právě proto, že Garbík Leonardo ví, co je podstatou věcí, dokáže je sám tvořit.

C. UMĚLEC - Garbík Leonardo je zároveň geniální malíř a hudebník. Nemusíme být tak přísní, na dnešní poměry bude bohatě stačit, když dokáže vymalovat kuchyň a zahrát na kytaru.

Mise Garbíka Leonarda

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info