Garbík HERKULES

 

Kasta

Bojovníci 

Poslání

Dokonalost těla!

Sport je zvláštní druh úsilí, jehož cílem je udělat z těla výkonný stroj. A toho lze dosáhnout jen neustálým pravidelným tréningem. Jenže tím to teprve začíná. Potíž je v tom, že na rozdíl od malování, nebo třeba hraní na hudební nástroj, kde spolu může vystupovat klidně pět vynikajících houslistů, ve sportovním utkání může být vítěz jen jeden. A buďte si jisti, že ostatní dřou ještě mnohem a mnohem víc než vy. Z tohoto důvodu je sport právem považován za umění železné vůle a ocelového ducha, protože úspěch vždycky leží nejen za vašimi vlastními limity, ale především za limity vašich soupeřů. Ty lze překonat jen nadpozemskou vůlí a odhodláním. A teď vám prozradím malé tajemství - profesor Zweistein tohoto Garbíka ještě nikdy nevyzkoušel, jeho limity jsou totiž překonány už jen tím, že ráno vyleze z postele. A proto sportovním garbiologům provoláváme hurá, hurá, hurá!.

Schopnosti:

A. SPORTOVAT - a to pravidelně a nejlépe podle předem stanoveného plánu.

B. ŽELEZNÁ VŮLE - každé zvýšení výkonu leží za magickou hranicí několika cviků navíc. Tak praví teorie. Ve skutečnosti je to kolikrát zcela nemožné. Proto musí pomoct nezdolná vůle.

 C. TRPĚLIVOST - náš plán stát se vynikajícím sportovcem bohužel nelze tělu nějak rozumně vysvětlit. Tím pádem se tělo neustálému tréningu a sportování brání. Přesvědčit ho může jen nenápadné a neustálé zvyšování výkonu. To není nic jiného než trpělivost.

 

Mise Garbíka HERKULA

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info