Garbík CHUCK 

Objeven 1. 6. 2019 týmem prof. Alberta Zweisteina a panem Milošem Zemanem. Kompletní záznam památných událostí naleznete v archivu NOVIN.

Kasta

Superhrdinové 

Poslání

Ochránce práva a spravedlnosti 

Na světě je jen málo lidí, kteří by neznali tohoto jedinečného Garbíka. Chuck je hrdina, proti kterému je Superman obyčejný skautík v modré kombinéze, Spiderman zas obtížný hmyz a Batman čivava s křídly. Vždyť podívejme se na jeho nejobyčejnější den: 

Garbík Chuck během svého pětadvacetihodinového dne pracuje celých šestadvacet hodin v kuse. Z práce jezdí zásadně metrem, i když bydlí na ranči v prérii. Doma si pak pouhým lusknutím prstů rozdělá oheň v krbu a vodu uvaří svým žhavým pohledem. Večeří zásadně jen mořské plody, protože Chuck dokáže vylovit tuňáka i z umyvadla, a ze sudu na dešťovou vodu vytáhne klidně chobotnici. Po večerech se baví tím, že se dívá na televizi, i když žádnou nemá. Garbík Chuck si totiž dokáže naprosto živě představit, co všechno by tam mohli dávat. Chuck spí zásadně venku pod širým nebem. Jenže se vždycky vyspí dřív, než usne. Proto se dívá až do rána na hvězdičky, vzpomíná na dávné časy, kdy se kamarádil s neandrtálci a proháněl se s nimi po prérii na dinosaurech! Ráno potom, když vyjde slunce (až mu to Chuck dovolí), zabalí si svačinu a odjede zase metrem do práce.

Více snad nemá cenu tohoto Garbíka představovat. Vlastně to jde jen několika slovy: super-super- superhrdina.

Schopnosti:

A. HRDINSKÝ ČIN - Chuck dokáže vykonat to, na co by se obyčejný smrtelník bál jen pomyslet.

B. BOJOVNÍK SVĚTLA - Chuck je ochráncem dobra, práva a spravedlnosti. Dobré skutky jsou jsou jeho denním chlebem.

C. VZDOROVAT PŘÍRODĚ - ne, není to sranda ani výmysl. Garbík Chuck to prostě umí. Jak jinak byste vysvětlili, že dokáže obrátit kouli naruby a na kostce hodit sedmičku?

 

Mise Garbíka Chucka

Podívejme se na výčet těch nejdůležitějších:

  • Zastavit globální oteplování 
  • Ukončit veškeré válečné konflikty ve světě
  • Zastavit se u Kima na pokec a trošku mu domluvit
  • Skoncovat se světovým hladomorem

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info