Vše, co potřebujete vědět o webovém portálu Světový výzkum Garbíků

Co jsou vlastně ti Garbíci?

Garbíci jsou fiktivní miniaturní tvorové, vytvoření podle knížky českého autora R. Raderaka, kteří mají velmi zvláštní schopnost: dokáží se dostat do hlav jiných tvorů a ovládat je. A nejen to, protože Garbíci jsou mistři nejrůznějších oborů, můžou jim také propůjčovat svoje neuvěřitelné schopnosti. Garbíci tu s námi žijí odnepaměti a doprovázejí člověka celými dějinami. Jedno z největších tajemstvím lidstva je, že velké osobnosti dějin používali Garbíky a jejich superschopnosti. Beethoven, Newton, Albert Einstein a mnoho dalších, ti všichni měli v hlavách Garbíky, a proto vykonali tak obdivuhodné činy. Stejně tak se používáním Garbíků a jejich schopností z našich dětí stávají Einsteinové, Beethovenové a Newtonové. Co může mít větší přínos v osobním růstu, než snažit se přiblížit svému velkému vzoru?

Co je webový portál Světový výzkum Garbíků?

Cílem webového portálu Světový výzkum Garbíků je motivovat děti, aby zábavnou formou plnily nejrůznější mise a úkoly, a přitom se něco užitečného naučily. Za svoji snahu získávají výzkumné body. Pak už je jen na vás, na rodičích, co svým dětem za výzkumné body v našem e shopu za odměnu pořídíte. A to je hlavní idea našeho webu: získáváte totiž dvojí hodnotu, jednak nové zkušenosti, znalosti a dovednosti pro vaše děti, a také odměnu za jejich snahu, například knížku nebo i hračku.

Jak si hrát s Garbíky a plnit mise?

Mise jsou zábavné úkoly, ve kterých děti používají schopnosti Garbíků, a tím získávají nové znalosti, zkušenosti a dovednosti. Za plnění misí získávají výzkumnýmé body. Ty lze proměnit v našem e shopu za nějakou šikovnou věcičku a odměnit je tak za jejich snahu.

Jaký je rozdíl mezi misemi a experimenty?

Mise jsou zábavné úkoly, které můžete plnit kdykoliv se vám zachce, záleží jen na tom, jakou máte zrovna náladu. Jednoduše se podíváte do seznamu, vyberete si misi, která vám padne do oka, a splníte ji. A pokud se vám mise obzvlášť vydaří, můžete nám odeslat její výsledek: například fotku, obrázek, video atp., záleží na povaze mise.

Naproti tomu experimenty jsou soutěže, jejichž smyslem je, aby si děti mezi sebo porovnávaly svoje dovednosti. Experimenty trvají jen určitou vymezenou dobu a mají vyhlášení, ukončení a závěrečné hlasování, ve kterém se rozhoduje o vítězích. Experimenty jsou také soutěže o skutečné ceny. Odměnu získávají vždycky první tři místa.

Kdo je prof. Albert Zweistein?

Světoznámý prof. Albert Zweistein je jediným vědcem, který se zabývá studiem Garbíků. K tomu účelu založil webový portál Světový výzkum Garbíků, a bude vaším moderátorem a průvodcem. Potíž je v tom, že mu nikdo jeho objev nevěří a profesor se musí ukrývat v ponurém sklepení na neznámém místě. Odtud vede Světový výzkum Garbíků a volá vás, mladé garbilogy, abyste mu pomohli s výzkumem. Musíte přesvědčit celý svět o existenci Garbíků! 

Kdo je to garbiolog?

Garbiologové jsou mladí výzkumníci, kteří pomáhají prof. Zweisteinovi v práci. Společně musíte přesvědčit celý svět o existenci Garbíků!

Můžu se do projektu aktivně zapojit?

Samozřejmě, a dokonce budete vřele vítáni. Můžete nám pomoct tvořit obsah webu, konkrétně vytvářet mise a experimenty. Pokud máte zájem, zjistěte si víc informací. 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info