Ale co se to stalo? Přes Godzilly sílu, Rob se ani nepohnul. Hulová si s překvapením uvědomila, že za Robem stojí Gina, drží ho z druhé strany a vší silou Garbíka Herkula ho táhne ven, až má z té námahy rudé tváře. Obě se o Roba přetahovaly.
       „Pusťte ho!" křikla na Hulovou Gina.
       „Chrocht! Nikdy!" vrátila jí Hulová.
      Ale souboj neměl mít vítěze, protože se nečekaně ozval nezaměnitelný zvuk: RUP! A jak obě sokyně držely Roba každá z jedné strany, jeho oblečení se roztrhlo, tričko i kraťasy, obojí přesně napůl. Rob stál uprostřed dveří skoro nahý, jen v trenýrkách.
      Bitva se okamžitě zastavila. Všichni zůstali stát na místě, Gina, Dareba i Flink, spolužáci ze školy, dokonce i Hulová, a nemohli odtrhnout oči od Robových obrovských, svítivě zelených trenýrek s růžovými postavičkami oveček a beránků.
        „Ty, ty nejsou moje," vykoktal omluvně Rob. „Tyhle jsem si půjčil od táty," vysvětlil Rob všem přítomným, ale nevypadalo, že by je zrovna tohle vysvětlení uspokojilo. Přitom to vlastně nebylo vůbec důležité. Hlavní bylo, že těch několik okamžiků nepozornosti stačilo, aby i poslední uprchlíci vyskákali ven a pelášili z tohoto děsivého místa, dokud jim síly stačily.

Pokračování 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info