„Ty myslíš, že jsem to přehnal?" pan Parker se zajímal o názor své velitelky.
      Gina mávla rukou. „Ale co, dobře mu tak. Lambert je přece Dervišův společník, náš nepřítel, tak dostal, co si zaslouží. A úředníci z radnice jakbysmet. "
        Parker souhlasně přikývl a chtěl k tomu ještě něco poznamenat, ale Gina ho zarazila: „Víte, pane Parkere, dostala jsem taky nápad. Když už jsme tady, říkám si, jestli bysme si neměli trošičku prohlédnout Lambertovu kancelář, samozřejmě nenápadně," šeptla mu do chlupatého ucha. „Kdy se nám zase naskytne taková skvělá příležitost?"
         „To je fakt," souhlasil Parker. „A přitom votočit nějaký zajímavý věcičky, že jo?"
       „Ale kuš, myslela jsem pokusit se získat nějaké informace: Jaké mají s Dervišem plány, co chystají a co mají vůbec za lubem. Nebo třeba narazíme na nějakou informaci, která nás konečně zavede na stopu Starkové. A to všechno bychom mohli zjistit jedině ve starostově počítači," řekla ve zkratce a znělo to logicky a přesvědčivě.
       „Chápu," souhlasil pan Parker, ale nechtěl se svého plánu jen tak vzdát: „Při takové prohlídce kanceláře se vždycky něco ztratí, dyť říkám."
      „Dejte už s tím pokoj! Nebudeme nic otáčet. Jdeme do akce, to je rozkaz!"

      Vážení čtenáři, je to na vás. Gina se chce pokusit vloupat do starostovy kanceláře. Máte odvahu vydat se na tajnou misi s panem Parkerem, nebo ho raději necháte, ať odláká pozornost a Gina ať to vyřídí sama?

     Neo                                                          Roxy

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info